Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Ви є тут

Обдаровані діти

Первинні вкладки

Наумчик Софія, 9 років

Станція юних натуралістів, бісероплетіння.

I місце - міська новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція».

Номінація «Новорічний вінок»

Єременко Вероніка, 10 років

I місце – грамота з  легкоатлетичного пробігу «Тропа над Россю» в м.Біла Церква.

Огородник Андрій, 8 років

Диплом -  III місце, турнір в м. Біла Церква .

 XI Кубок -  КОДЮСШ з футзалу пам’яті тренера В. Мерімеріна.

III місце - турнір в м. Біла Церква.

 Кубок «Зміна» -  в м. Біла Церква.

III місце - турнір в м. Обухів.  

II місце  - турнір в м. Кагарлик .

Нікітін Андрій, 9 років

 Медаль за участь в турнірі з фут злу «Галицька зима» в м. Львів.

III місце  - міський бліц - турнір з футболу з нагоди «Дня захисту дітей» серед учнів 1-2 класів ЗНЗ.

Медаль за участь в фестивалі чемпіонів « Розвиток футболу України» в м. Київ.

 

Корабльов Ярослав, 9 років          

Грамота за найкращий результат у військово-патріотичному змаганні «Майбутній воїн» присвяченого Дню Збройних сил України. СК «Каскад»

Глущенко Георгій, 10 років

II місце – Кубок Київської області з панкратіону, ГО «Спортивна нація».

III місце – грамота з панкратіону,       ГО «Спортивна нація».

Красун Артем, 10 років

III місце – медаль та Подяка за участь у Чемпіонаті України з Ушу Саньшоу.

 II місце – медаль з дзю-дзюцу, ГО «Спортивна нація»

Пархомова Адріана, 10 років

III місце -  Іnternational dance sport competition м.Київ,

Студія бального танцю «Троянда». Керівник Псарюк Л. П.

Геращенко Володимир, 8 років

ДСШ «Колос» с. Ковалівка, футбол.

Кубок по футболу «Галицька зима» м. Львів.

Кубок «Зміна» м. Біла Церква.

III місце - турнір в м. Біла Церква.

XI Кубок -  КОДЮСШ з футзалу пам’яті тренера В. Мерімеріна.

III місце - турнір в м. Біла Церква.

III місце - турнір в м. Обухів.

II місце – турнір в м.  Кагарлик.

Поліщук Вікторія, 9 років

I місце – медаль у Чемпіонаті Київської області з панкратіону в м. Біла Церква, ГО «Спортивна нація».

III місце – медаль у Чемпіонаті Київської області з джиу-дзицу, ГО «Спортивна нація»

Кубок за II місце у Чемпіонаті Київської області з джиу-дзицу, ГО «Спортивна нація»

 

Авакова Катерина, 8 років

I місце - медаль та грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів.

I місце - грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м.Фастів.

I місце - медаль  з виставки  бісероплетіння, художня студія в м.Фастів

II місце – грамота з  виставки  бісероплетіння, художня студія в м.Фастів.

 

Бондаренко Андрій,8 років

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Калиновий віночок»:

Медаль та грамота за участь у фестивалі Kiev Art Time- 2016

Медаль за участь у фестивалі «Калиновий черевичок»

Медаль за участь у IV Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості.

Медаль за участь у фестивалі «Київ скликає друзів»

Медаль за участь у фестивалі-конкурсі Kiev Art Time – 2017.

Оранжевий пояс - карате кіокушинкай.

Оранжевий пояс з синьою смужкою - карате кіокушинкай

Шлаукстер Маргарита, 6 років

VIII місце бебі соло ПК 2  – диплом за участь у спортивно-бальних танцях обласного рівня.

III місце - у золотому фіналі бебі соло ПК 2 - «Вальс Криштал», Танцювальний тріумф»  Всеукраїнського кваліфікаційного змагання.

II місце - Кубок Київської області 2016». Нагороджена дипломом та медаллю.

III місце – диплом та медаль за участь у відкритих кваліфікаційних змаганнях зі спортивно-бального танцю «Закриття сезону 2016»

I місце - у кваліфікаційних змаганнях бебі соло 2 –«Кубок Ренесанс»

III місце Діти Соло Школа – диплом та медаль за участь в обласних змаганнях «Легранд»

Гаврилов Артем,7 років

II місце –медаль та грамота у Чемпіонаті Київської області з джиу-дзицу.

II місце  -медаль та грамота за участь у Чемпіонаті Київської області з Ушу-Саньда.

I місце – грамота та медаль за участь Чемпіонаті Київської області з Комбат Дзю-дзюцу.

I місце – грамота та медаль за участь у Чемпіонаті Київської області з Ушу-Саньшоу.

II місце – грамота та медаль за участь Чемпіонаті Київської області з Комбат Дзю-дзюцу.

Устименко Назар, 8 років

II місце – медаль за участь у відкритій першості ДЮСШ «Локомотив» у боротьбі з дзюдо в м. Фастів.

Устименко Давід, 8 років

I місце – медаль за участь у відкритій першості ДЮСШ «Локомотив» у боротьбі з дзюдо в м. Фастів.

Загоруйко Нікон, 8 років

I місце- медаль  за участь в у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів.

I місце – грамота за участь в змаганнях з боксу.

Сологуб Олександр, 9 років

I місце – грамота за участь у спортивній греблі ДЮСШ  «Локомотив» в м. Фастів.

I місце – участь всеукраїнському конкурсі «Грінвич»

Карасевич Ельміра, 9 років

     I місце - медаль та грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів.

I місце - грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів

I місце - медаль  з виставки  бісероплетіння, художня студія в м. Фастів

II місце – грамота з  виставки  бісероплетіння, художня студія в м. Фастів

Усик Оксана, 9 років

I місце - медаль та грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів.

I місце - грамота за участь у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів.

I місце - медаль  з виставки  бісероплетіння, художня студія в м. Фастів

II місце – грамота з  виставки  бісероплетіння, художня студія в м. Фастів

Кузьменко Міла, 10 років

Диплом за участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна брама».

Грамота за участь у благодійному концерті «Чарівний світ танцю» Народного ансамблю бального танцю «ДІАНА» на допомогу бійцям АТО.

Архипов Мирослав, 7 років

I місце – відкрита першість ДЮСШ «Локомотив» у боротьбі з дзюдо в м. Фастів.

II місце  – відкрита першість ДЮСШ «Локомотив» у боротьбі з дзюдо в м. Фастів.

Огієнко Ярослав, 10 років

Грамота - II місце за  вироби з бісероплетіння.

Пивовар Антон, 10 років

III місце  -«Дзюдо» , грамота та медаль в ДЮСШ «Локомотив» в м. Фастів

Іваненко Емілія, 10 років

Грамота за участь в конкурсі «Талановиті діти України»

Руденко Михайло, 9 років

I місце - медаль  за участь в у спортивно-бальних танцях «Олімп» в БК в м. Фастів

Осінський Максим, 10 років

II місце - участь у турнірі МультиDance.

Диплом - участь у IV турі III Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва ArtDancе-2017.

I місце - участь у IV турі III Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва ArtDance-2018.

Остапенко Єлізавета,10 років

II місце - за участь концерті «Чарівний світ танцю» Народного ансамблю народного  танцю «Унавушка»

Подяка за невтомну працю, відповідальність і цілеспрямованість, за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків в ансамблі, за активну життєву позицію.

 

Ткачук Анна, 10 років

Грамота за активну участь у змаганнях « Pole Pense» - дитяча категорія.

Іщенко Матвій, 8 років

Студія живопису «KOLORIT». Вітраж. Об’ємний декор. Олійний живопис.

Дзядевич Єгор,10 років

III  місце - міський бліц-турнір з футболу з нагоди "Дня захисту дітей" серед учнів 1-2 класів ЗНЗ.

Бублей Дар’я, 9 років

Недільна школа. Вироби з бісеро плетіння, вишивання. Об’ємний декор. Олійний живопис.

Чужа Іван, 10 років

Вишивання картин бісером, виготовлення робіт в техніці оригамі, в’язання крючком.

Гебултовський Максим, 7 років

Композиція «Новорічна красуня».

Фастівська ЗОШ I-III ступенів №5, Вчителька Грищенко А.П.

 

 

Робота з обдарованими дітьми

План роботи з обдарованими учнями на 2017 – 2018 навчальний рік.

Зміст роботи

Термін реалізації

Відповідальні

Поради батькам обдарованих дітей

Поради батькам, які бажають розвивати здібності своїх дітей

 

Підписатися на