Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Ви є тут

Презентація книги Ганни Ручай

Первинні вкладки

    

15 травня шкільний бібліотекар Валюшко Наталія Юріївна відвідала презентацію книги Ганни Ручай "На східному фронті є зміни". "Чи бути Україні, чи бути їй щасливою і квітучою, чи бути їй вільною від будь-яких "старших братів", "мудрих порадників", лицемірних "рятівників", політичних хамелеонів і наївних сподівань на те, що хтось прийде і все для нас зробить, – усе вирішується там, на Сході. Ми бачили там зміни, й повірте: ці зміни – на краще", – стверджує автор. Книга з підписом пані Ручай: "Читачам ЗОШ №5 з побажаннями миру і щастя" чекає на вас у нашій бібліотеці.
Для тих, хто цікавиться рідним краєм, придбано книгу Мондзелевського Е.А. "Історико-хронологічний літопис Фастівщини від товариства "Просвіта". Видання містить хронологічно упорядковані та поновлені факти з історії Фастова і Фастівщини від найдавніших часів до 2010 року. Це видання продовжує серію матеріалів "Фастівщина історична".
Для молодших школярів придбано книжку Костянтина Климчука " "Казка про козака Степана, його пригоди і кохання" з підписом автора "Нехай сонечко завжди усміхається". Цю книжечку можна розмалювати.

Шкільна бібліотека чекає на вас щодня!