Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Ви є тут

Увага!Стартувало голосування програми партиципаторного бюджетування!

Первинні вкладки

C:\Users\user\Desktop\19_4.jpg

Шановні мешканці міста Фастова! З 1 по 30 вересня 2018 року триватиме голосування за подані проекти «Бюджет участі» !

 

Просимо бути не байдужими, зробимо нашу школу кращою, а навчання дітей сучаснішим та цікавішим!

Проект школи зареєстровано під номером 39!!!

Участь у голосуванні може взяти громадянин України, житель міста Фастів  віком від 16 років, який зареєстрований або проживає (перебуває) на території міста Фастів, що підтверджується офіційними документами (паспорт громадянина України або ID- картку з позначкою реєстрації місця проживання).

Проголосувати можна:

 У паперовому вигляді: Фастівська міська рада, ЦНАП, 1-й поверх, пл. Соборна 1(з собою мати паспорт,або ID- картку) у разі відсутності реєстрації в м. Фастів, мати довідку про місце роботи, навчання, службу чи інші документи, які підтверджують факт проживання в місті);

В електронному вигляді: На сайті Фастівської міської ради http://fastiv-rada.gov.ua/  в розділі Громадський бюджет;

За допомогою додатку "Приват24".

Про проект: «Створення сучасного навчального хіміко-біологічного інноваційного комплексу Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» № 39 , проектом передбачається, створення сучасного навчального хіміко-біологічного інноваційного комплексу Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, шляхом облаштування навчального кабінету для проведення уроків хімії та біології, придбання та встановлення інтерактивного обладнання сприятиме удосконаленню і модернізації природничої освіти в школі, орієнтовний бюджет –200000 грн.