Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Ви є тут

Волинські канікули

Первинні вкладки

Фото Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. # 5.Уже стало гарною традицією проводити канікули не тільки активно, а й пізнавально.
Цьогоріч учителі філологічного напряму Архипчук О.В., Корабльова Н.М., Усенко С.С. та бібліотекар Валюшко Н.Ю. разом з учнями 10класу також здійснили подорож в історичне минуле нашої країни. Першим культурно-просвітнім пунктом нашої екскурсії був літературно-меморіальний музей Лесі Українки у Новгород-Волинському (місто народження письменниці) та мури фортеці Звягень. Під час екскурсії Валюшко Н.Ю. придбала для шкільної бібліотеки збірник "Українські узори", які впорядкувала й видала українська письменниця Олена Пчілка(О.Косач - мати Лесі Українки) 1876р.
Наступним етапом була пішохідні екскурсія південною столицею Литово-Руської держави "Старий Луцьк". Ми мали змогу ознайомитися з найцікавішими місцями Луцька, його історичними та архітектурними пам'ятками. Особливе місце в Луцьку - це його візитівка, замок Любарта, який у Всеукраїнському конкурсі " Сім чудес України: замки, палаци, фортеці" зайняв перше місце. Поблизу замку знаходиться і будинок родини Косачів, і величний ясен, біля якого написала Леся Українка свої перші вірші.
Незабутні враження залишила й екстраординарна екскурсія підземеллями Луцька.
Перлиною нашої подорожі був замок князів Острозьких хv ст. у м. Дубно та сама середньовічна фортеця.
Такий активний відпочинок - це унікальний шанс набратися сил, відволіктися від нагальних проблем, добре провести час та отримати масу позитивних вражень.