Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Ви є тут

Звіт про роботу з обдарованими дітьми

Первинні вкладки

Коментарі

Звіт про роботу з обдарованими дітьми за 2016-2017 н.р.

Обдаровані  люди  приносять  велику  користь  суспільству,  державі,  є  її  гордістю.  Тому  перед   школою  і  сім'єю  постає  завдання  навчання  і  виховання  таких  дітей.  Одним  із  важливих напрямів  діяльності  вчителя  в  загальноосвітній  школі  є  його  робота  з  учнями,    які  мають особливі  здібності.

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється серед своїх однолітків яскраво вираженими успіхами в досягненні результатів на якісно вищому рівні, який перевищує певний умовний „середній” рівень; при цьому важливо мати на увазі, що йдеться не про окремі, випадкові успіхи, а про систематичні, які взагалі притаманні певній діяльності дитини. А коли результати її діяльності будуть ще й оригінальними, то можна говорити саме про творчу обдарованість.

Завдання педагогів полягає у тому, щоб створити умови, з яких будь-яка дитина могла б просуватися шляхом власної досконалості, уміла мислити самостійно, нестандартно. Цей шлях називається «самовдосконаленням дитини в умовах освітнього процесу».

На протязі навчального року активно здійснювалася робота з обдарованими дітьми. Діти брали участь у різноманітних конкурсах та виховних заходах.

Красун Артем (4-Б)приймав участь у Відкритому кубку Київської області зайняв І місце , а також приймав участь у Чемпіонаті України «Ушу Саньшоу» - ІІ місце, Всеукраїнський турнір – ІІІ місце. (має 3  розряд з Ушу Саньшоу).

Поліщук Вікторія(4-Б)приймала участь у чемпіонаті Київської області з Хортингу –І місце,Всеукраїнському турнірі з дзюдо –Імісце.

Остапенко Єлізавета (4-Б)приймала участь у міських концертах,у  конкурсі «Сім чудес світу».

Розвиток обдарованості учнів залежить від професійного рівня педагогів та використання креативних методів навчання. У практиці педагогічної діяльності слід використовувати нові технології навчання, які сприятимуть розвитку інтелектуальної, творчої, предметної або лідерської обдарованості.

Підписатися на